EERO SAARINEN. BORD OCH SEX STOLAR, "Tulip", stolarna märkt Knoll, sannolikt 1960-tal.
| Closed | 10 Dec 2023 16:31 CEST |
| Objektsnummer | 3201940 |
| Sold for | 2 800 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Slitage och färg bortfall, två dynor saknas.