EERO SAARINEN. BORD OCH SEX STOLAR, "Tulip", stolarna märkt Knoll, sannolikt 1960-tal.
| Vollendet | 10 Dec 2023 16:31 CEST |
| Objektsnummer | 3201940 |
| Höchstes Gebot | 2 800 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Slitage och färg bortfall, två dynor saknas.