TOR BJURSTRÖM. Olja på pannå, signerad.
| Avslutad | 11 Dec 2023 18:20 CEST |
| Objektsnummer | 3104719 |
| Klubbat belopp | 26 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage. Skavd längst med vänstra sidan.
| Objektsnummer | 3104719 |
| Slutar om | Avslutad |