TOR BJURSTRÖM. Olja på pannå, signerad.
| Closed | 11 Dec 2023 18:20 CEST |
| Objektsnummer | 3104719 |
| Sold for | 26 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage. Skavd längst med vänstra sidan.
| Objektsnummer | 3104719 |
| Sold for | 26 000 SEK |
| Ends in | Closed |