TOR BJURSTRÖM. Olja på pannå, signerad.
| Valmis | 11 Dec 2023 18:20 CEST |
| Objektsnummer | 3104719 |
| Korkein tarjous | 26 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage. Skavd längst med vänstra sidan.
| Objektsnummer | 3104719 |
| Päättyy | Valmis |