INGE SCHIÖLER. Pastell, signerad och daterad 1963.
| Avslutad | 11 Dec 2023 18:04 CEST |
| Objektsnummer | 3061665 |
| Klubbat belopp | 28 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 3061665 |
| Slutar om | Avslutad |
Ej examinerad ur ram.