INGE SCHIÖLER. Pastell, signerad och daterad 1963.
| Valmis | 11 Dec 2023 18:04 CEST |
| Objektsnummer | 3061665 |
| Korkein tarjous | 28 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 3061665 |
| Päättyy | Valmis |
Ej examinerad ur ram.