INGE SCHIÖLER. Pastell, signerad och daterad 1963.
| Closed | 11 Dec 2023 18:04 CEST |
| Objektsnummer | 3061665 |
| Sold for | 28 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 3061665 |
| Sold for | 28 000 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.