BERTEL GARDBERG. SKRIN, silver och teak, stämplat BG, Kultakeskus, Tavastehus, 1960.
| Avslutad | 23 Apr 2023 15:30 CEST |
| Objektsnummer | 2790822 |
| Klubbat belopp | 450 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Smärre slitage. Fackavgränsare saknas.