BERTEL GARDBERG. SKRIN, silver och teak, stämplat BG, Kultakeskus, Tavastehus, 1960.
| Valmis | 23 Apr 2023 15:30 CEST |
| Objektsnummer | 2790822 |
| Korkein tarjous | 450 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Smärre slitage. Fackavgränsare saknas.