BERTEL GARDBERG. SKRIN, silver och teak, stämplat BG, Kultakeskus, Tavastehus, 1960.
| Closed | 23 Apr 2023 15:30 CEST |
| Objektsnummer | 2790822 |
| Sold for | 450 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Smärre slitage. Fackavgränsare saknas.
| Objektsnummer | 2790822 |
| Sold for | 450 EUR |
| Ends in | Closed |