JORMA HAUTALA. "Landskap-Rörelse I", A tergo signerad samt daterad -90, akryl på duk, uppfodrad på pannå.
| Avslutad | 23 Apr 2023 15:19 CEST |
| Objektsnummer | 2768414 |
| Klubbat belopp | 850 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Helhetsintrycket är gott.