JORMA HAUTALA. "Landskap-Rörelse I", A tergo signerad samt daterad -90, akryl på duk, uppfodrad på pannå.
| Vollendet | 23 Apr 2023 15:19 CEST |
| Objektsnummer | 2768414 |
| Höchstes Gebot | 850 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Helhetsintrycket är gott.