JORMA HAUTALA. "Landskap-Rörelse I", A tergo signerad samt daterad -90, akryl på duk, uppfodrad på pannå.
| Valmis | 23 Apr 2023 15:19 CEST |
| Objektsnummer | 2768414 |
| Korkein tarjous | 850 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Helhetsintrycket är gott.