BERTEL GARDBERG. FAT, Stämplad Gardberg 1950.
| Avslutad | 23 Apr 2023 15:30 CEST |
| Objektsnummer | 2766210 |
| Klubbat belopp | 900 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt slitage.
| Objektsnummer | 2766210 |
| Klubbat belopp | 900 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
Lätt slitage.