BERTEL GARDBERG. FAT, Stämplad Gardberg 1950.
| Vollendet | 23 Apr 2023 15:30 CEST |
| Objektsnummer | 2766210 |
| Höchstes Gebot | 900 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt slitage.
| Objektsnummer | 2766210 |
| Höchstes Gebot | 900 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Lätt slitage.