BERTEL GARDBERG. FAT, Stämplad Gardberg 1950.
| Valmis | 23 Apr 2023 15:30 CEST |
| Objektsnummer | 2766210 |
| Korkein tarjous | 900 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt slitage.
| Objektsnummer | 2766210 |
| Korkein tarjous | 900 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Lätt slitage.