Onlineauktioner

Karmfåtöljer 1 par skinn med kromad stomme

Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning

Skrin och bägare i silver

Skrin och bägare i silver

Bordslampa Svenst Tenn

Bordslampa Svenst Tenn

Bord Kina

Bord Kina

Plastic chair design Eames

Plastic chair design Eames

Ernst Billgren litografi

Ernst Billgren litografi

Stolar 4 st i gustaviansk stil

Byrå nyrenässans

Byrå nyrenässans

Skål i silver

Skål i silver

Roalnd Svensson färglitografi

Roalnd Svensson färglitografi

Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal

Vårt Nyhetsbrev