Stolar 4 st i gustaviansk stil
2014-10-06
268726
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, 1900-talets början, gustaviansk stil, bemålade samt med bronsering, kannelerade ben, träskuren dekor
Slitage, dekor list med släpp