Slagbord 1800-tal
2014-10-08
269249
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, bemålat, höjd 73, bredd 149, total längd 156 cm
Slitage, sprickor, maskstunget