Onlineauktioner

Bordslampa

Bordslampa

Skålfat Qianlong (1736-95)

Skålfat Qianlong (1736-95)

Vävnad Sven X:et Erixson gobelängteknik

Jardinjär med glasinsats i nysilver WMF

Zornetsning

Zornetsning

Bord England

Bord England

Stolar gustavianska provinsarbeten

Lisa Larson figurin

Lisa Larson figurin

Byrå 1800-talets andra hälft

Byrå 1800-talets andra hälft

Flintlåspistol

Flintlåspistol

Takarmatur med prismor

Takarmatur med prismor

Sten Ludvigh Nyström oljemålning

Vårt Nyhetsbrev