Flintlåspistol
2014-01-23
224021
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, svensk, signerad Meigdiner, Stockholm, längd 40 cm
skador lagningar, tillbakaändrad