Bord England
2014-01-19
225163
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, England, 1900-tal, fanérat i mahogny, delvis godronnerad fyrdelad pelarfot med mässingsskodda avslut, 3 iläggsskivor (vardera bredd 56 cm), höjd 73 diameter 120 cm
Fanérskador