Onlineauktioner

2 stolar av Torsten Claeson, 1930-tal

Søren Hansen, karmstol

Søren Hansen, karmstol

Golvlampa

Golvlampa

Mårten Andersson litografi

Mårten Andersson litografi

GamFratesi - Beetle Dining helklädd i läder

Soffa Njudex

Soffa Njudex

Figurin parian

Figurin parian

Svensk Hemslöjd ljuskrona

Svensk Hemslöjd ljuskrona

Ett par ljusstakar Skottland

Ett par ljusstakar Skottland

Oidentifierad konstnär oljemålning

Slaglåspistol 1800-tal

Slaglåspistol 1800-tal

Bible leaf, Paris, c. 13th century

Vårt Nyhetsbrev