Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-10-21
828955
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-ta), Geometrisk komposition, monogramsignerad samt daterad -55, olja på pannå, 28x40 cm