Slaglåspistol 1800-tal
2020-10-14
824711
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, oktagonalt kammarstycke, kolvkappa i stål, total läng ca 25 cm
Spricka, mindre lagning