Arkiv

Vapen/Medaljer - Sida 649

Officeres tunic Royal 22nd reg. Rubinska samlingen

Uniform m/1873

Uniform m/1873

Svärd

Svärd

Slaglåspistol

Slaglåspistol

Svärd Skottland 1800-tal

Svärd Skottland 1800-tal

Hjälmar USA m1 2 st

Hjälmar USA m1 2 st

Hjälm m/1937 samt m/29

Hjälm m/1937 samt m/29

Italiensk hillebard från1600-talet

J. Martiini knivar

J. Martiini knivar

Miguilet lås pistol Spansk c 1800

Janne Martiini kniv

Janne Martiini kniv

Kard

Kard

Vårt Nyhetsbrev