Arkiv

Silver - Sida 989

Matskedar silver 1800-tal

Matskedar silver 1800-tal

Mugg i förgyllt sterlingsilver London Turner´s

Kaffeskedar silver

Kaffeskedar silver

Sockerskål silver

Sockerskål silver

Skedar sockertång spade silver

Ljusstakar silver

Ljusstakar silver

Bägare snusdosa i silver

Bägare snusdosa i silver

Matskedar soppslev silver

Matskedar soppslev silver

Ljusstakar i silver

Ljusstakar i silver

Såsskål silver Hallberg

Såsskål silver Hallberg

Skålar i silver London

Skålar i silver London

Bägare tesil i silver

Bägare tesil i silver

Vårt Nyhetsbrev