Matskedar silver 1800-tal
2012-09-02
145486
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, 7 st, silver, 1800-tal, bl a PA Sjöberg, JW Zimmerman, vikt ca 436 g
Monogramstämplar, gravyr