Arkiv

Silver - Sida 957

Borgila silver Sportmemorabilia Stockholm Open

Bägare 1700-tal silver

Bägare 1700-tal silver

Silverpokal med lock

Silverpokal med lock

Såssnipa silver 18/1900-tal

Såssnipa silver 18/1900-tal

Trancherbestick 5 dlr silver horn

Kaffekanna

Kaffekanna

Bestick förgyllt silver

Bestick förgyllt silver

Serveringsbescik

Serveringsbescik

Samling silverföremål

Samling silverföremål

Dosa niellodekor tema Ryssland

Saltkar och saltskedar Ryssland Tema

Fiskknivar i silver

Fiskknivar i silver

Vårt Nyhetsbrev