Arkiv

Silver - Sida 951

Tumlare supkalk 17/1800-tal

Tumlare supkalk 17/1800-tal

Matskedar silver

Matskedar silver

Såssnipa silver

Såssnipa silver

Supkoppar silver

Supkoppar silver

Bägare silver 1700-tal

Bägare silver 1700-tal

Bestick silver 1800-talets mitt

Skål fat silver

Skål fat silver

Skål i silver

Skål i silver

Tändsticksetuier

Tändsticksetuier

Kaffekanna sterlingsilver

Kaffekanna sterlingsilver

Panna bägare mugg silver

Panna bägare mugg silver

Kaffeskedar sterlingsilver modell Konge

Vårt Nyhetsbrev