Tändsticksetuier
2014-10-12
269627
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TÄNDSTICKSETUIER, 6 st., silver, 18/1900-tal, rik dekor, vikt ca 140 g
Skador