Arkiv

Silver - Sida 874

Menu card holders, 10 st, silver, i originaletui

Silverföremål 18/1900-tal

Silverföremål 18/1900-tal

Ljusstakar 1 par silver

Ljusstakar 1 par silver

Vas Borgila silver

Vas Borgila silver

Ljusstakar GAB

Ljusstakar GAB

Såskopp silver

Såskopp silver

Gallerskål silver 1800-talets början

Kaffekanna sockerskål empirestil

Bordspingla 1838

Bordspingla 1838

Ljusstakar silver

Ljusstakar silver

Armband Nizwa silver Oman 1900-tal

Silver 3 delar

Silver 3 delar

Vårt Nyhetsbrev