Arkiv

Silver - Sida 787

Stop silver CG Hallberg

Stop silver CG Hallberg

Silverbestick

Silverbestick

Gallerskål silver 1800-talets början

Kaffekanna GAB

Kaffekanna GAB

Skål på fot Mölleborg Stockholm

Kaffekanna sockerskål gräddkanna rokokostil

Borgila sockerskrin sterlingsilver

Skrin i silver Ryssland

Skrin i silver Ryssland

Jardinjär silver

Jardinjär silver

Fat silver

Fat silver

Ljusstakar silver England

Ljusstakar silver England

Dosor sockerruska silver 1800-1900-tal

Vårt Nyhetsbrev