Skål på fot Mölleborg Stockholm
2018-02-02
517589
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL på fot, silver, Gustaf Möllenborg, Stockholm 1840-tal, nyrokoko, höjd 19,5, diameter 27, vikt ca 570 g
Mindre bucklor