Arkiv

Silver - Sida 1240

Silverbestick

Silverbestick

Silverpokaler

Silverpokaler

Bägare silver 17/1800-tal

Bägare silver 17/1800-tal

Kaffekanna silver GAB empirestil

Bordsutensilier silver

Bordsutensilier silver

Soppslev i silver S:t Petersburg 1700-talets slut

Saltkar dosa silver

Saltkar dosa silver

Silverbägare

Silverbägare

Raguskedar

Raguskedar

Smörkanna i silver

Smörkanna i silver

Bordsskedar silver

Bordsskedar silver

Bordsskedar modell Olga

Bordsskedar modell Olga

Vårt Nyhetsbrev