Bägare silver 17/1800-tal
2014-04-30
243893
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, 3 st, silver, 17/1800-tal, en möjligen Finland, svisselerad bladdekor, höjd ca 8-9 cm
Skador, lagningar