Arkiv

Orientaliskt - Sida 458

Skål samt vas Wanli

Skål samt vas Wanli

Vas Kangxi

Vas Kangxi

Golvvas Kina samtida

Golvvas Kina samtida

Fat Kina

Fat Kina

Meipingvas

Meipingvas

Tallrikar Kina

Tallrikar Kina

Guanyin brons Ming

Guanyin brons Ming

Bojan Kina

Bojan Kina

Tallrikar Famille rose 1700-tal

Tallrikar Celadon

Tallrikar Celadon

Buddha Asien

Buddha Asien

Skulptur Kina förgylld

Skulptur Kina förgylld

Vårt Nyhetsbrev