Arkiv

Orientaliskt - Sida 274

Scroll

Scroll

Kinesisk sidenbonad

Kinesisk sidenbonad

Guanyin

Guanyin

Bordslampor Kina

Bordslampor Kina

Gravfigurin lergods

Gravfigurin lergods

Figuriner i ben

Figuriner i ben

Vas Kina

Vas Kina

Buddha förgylld brons troligen 1800-tal

Sidenmålning Kina

Sidenmålning Kina

Terrin porslin Kina

Terrin porslin Kina

Urna Kina

Urna Kina

Penselvaser

Penselvaser

Vårt Nyhetsbrev