Arkiv

Orientaliskt - Sida 1564

Vas Japan

Vas Japan

Träsnitt Japan 1900

Träsnitt Japan 1900

Bojan 1900-tal

Bojan 1900-tal

Tekannor

Tekannor

Större tekanna och fat Kina samtida (1980-tal)

Skålfat Kina 1700-tal Famille rose

Akvarell och Tusch Kina

Akvarell och Tusch Kina

Vägghylla Japan lack

Vägghylla Japan lack

Bricka papier-maché 1800-tal

Bricka papier-maché 1800-tal

Porslin Kina

Porslin Kina

Penselvas Kina

Penselvas Kina

Bojan Kina 1800-tal

Bojan Kina 1800-tal

Vårt Nyhetsbrev