Arkiv

Orientaliskt - Sida 1561

Fat Qianlong

Fat Qianlong

Skål Kina

Skål Kina

Vas porslin Kina

Vas porslin Kina

Bänk Kina 1900-talets början

Bänk Kina 1900-talets början

Lars Sestervik dekorationsvas glas

Fat emalj Kina

Fat emalj Kina

Tallrikar Kina

Tallrikar Kina

Figurin Blanc de Chine Kina

Figurin Blanc de Chine Kina

Tallrik Kina

Tallrik Kina

Japan Imari porslin

Japan Imari porslin

Uppläggningsfat Kina 1700-tal

Uppläggningsfat Kina 1700-tal

Bordsarmatur Kina famille verte

Vårt Nyhetsbrev