Arkiv

Orientaliskt - Sida 1412

Skulptur buddha träskuren 1900-tal

Träsnitt

Träsnitt

Golvurna Japan 18/1900-tal

Golvurna Japan 18/1900-tal

PARTI KINA, 5 delar, 1700/1800-tal

Vas Kina 1900-tal Celadon

Vas Kina 1900-tal Celadon

Akvarell på siden Kina

Akvarell på siden Kina

Vas Kina

Vas Kina

Porslin Kina

Porslin Kina

Vas Kina

Vas Kina

Akvareller Kina

Akvareller Kina

Golvurna Kina 1900-talets andra hälft

Rökelseställ Japan

Rökelseställ Japan

Vårt Nyhetsbrev