Akvarell på siden Kina
2020-05-16
771926
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, på siden, Kina, 1900-tal, motiv av bergslandskap, kalligrafi med två sigill, ca 94x27 cm
Beskuren, smärre fläckar