Arkiv

Metall

Skultuna plunta och supkoppar i förgylld mässing

Spegel postmodern

Spegel postmodern

Kopparkittel

Kopparkittel

Vas jugend

Vas jugend

Vas jugend

Vas jugend

Tennparti

Tennparti

Tennskål

Tennskål

Kopparkittel / Bykgryta

Kopparkittel / Bykgryta

Bägare tenn

Bägare tenn

Tennstop 1800-tal

Tennstop 1800-tal

Tenntallrikar och aladåbform

Tenntallrikar och aladåbform

Tennfat 1700-tal

Tennfat 1700-tal