Arkiv

Mattor/Textilier - Sida 895

Bänklängd

Bänklängd

Orientmatta

Orientmatta

Matta rölakan

Matta rölakan

Orientmatta

Orientmatta

Duk drällteknik 1800-talets mitt

Orientmatta Qashqai

Orientmatta Qashqai

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta Najafabad

Orientmatta Najafabad

Orientmatta

Orientmatta

Orientmattor

Orientmattor

Schal paisley 1800-tal

Schal paisley 1800-tal

Silkesbroderi 1800-tal

Silkesbroderi 1800-tal

Vårt Nyhetsbrev