Silkesbroderi 1800-tal
2014-09-04
262258
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRODERI (1800-tal): Landsbygdsvy, silkesbroderi, ca 20x24 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Fläckar, skador