Arkiv

Mattor/Textilier - Sida 1458

Orientmatta Tulu ca 142 x 117 cm

Väggbonader 1900-talets början

Väggbonad ull Mexiko omkring 1900-talets mitt

Orientmatta Beluch bönematta

Orientmatta Beluch bönematta

Täcke 1900-tal

Täcke 1900-tal

Väggbonad och kudde

Väggbonad och kudde

Seton Ekolsund kudde

Seton Ekolsund kudde

Matta röllakan

Matta röllakan

Beluch

Beluch

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Kayseri

Kayseri

Vårt Nyhetsbrev