Arkiv

Mattor/Textilier - Sida 1456

Kudde

Kudde

Old Täbriz

Old Täbriz

Djajim

Djajim

Matta Röllakan Anna Johanna  Ångström

Orientmatta

Orientmatta

Unikko design Maija Isola för Marimekko

Matta

Matta

Matta Rya

Matta Rya

Väggbonad 1900-tal

Väggbonad 1900-tal

Väggbonad 1900-talets första hälft

Väsksida

Väsksida

Julbroderier omkring år 1900

Julbroderier omkring år 1900

Vårt Nyhetsbrev