Arkiv

Mattor/Textilier - Sida 1416

Orientmatta

Orientmatta

Matta röllakan signerad Å

Matta röllakan signerad Å

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta Yomoud semiantik/antik

Orientmatta Senneh

Orientmatta Senneh

Matta

Matta

Lambrekäng Josef Frank Aralia

Lambrekäng Josef Frank Aralia

Lambrekäng William Morris

Lambrekäng William Morris

Jynne

Jynne

Orientmatta

Orientmatta

Gardin

Gardin

Kuddar 1900-talets första hälft

Vårt Nyhetsbrev