Matta röllakan signerad Å
2014-09-04
261878
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, röllakan, signerad Å (Anna Johanna Ångström), ca 240x167cm
Smärre slitage, fläckar